İtalya'nın Kuzeydoğusunda, Adriyatik Denizi Kıyısında Şarap Bölgesi bulmacada nedir?

İtalya'nın Kuzeydoğusunda, Adriyatik Denizi Kıyısında Şarap Bölgesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İtalya'nın Kuzeydoğusunda, Adriyatik Denizi Kıyısında Şarap Bölgesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İtalya'nın Kuzeydoğusunda, Adriyatik Denizi Kıyısında Şarap Bölgesi“ sorusuna cevap olarak “VENETO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

bulmacada i̇talyanın kuzeydoğusunda adriyatik denizi kıyısında şarap bölgesi, bulmaca sözlüğü 'i̇talyanın kuzeydoğusunda adriyatik denizi kıyısında şarap bölgesi', sözlükte i̇talyanın kuzeydoğusunda adriyatik denizi kıyısında şarap bölgesi, bulmaca soruları i̇talyanın kuzeydoğusunda adriyatik denizi kıyısında şarap bölgesi, sözlük i̇talyanın kuzeydoğusunda adriyatik denizi kıyısında şarap bölgesi, bulmaca çözümü i̇talyanın kuzeydoğusunda adriyatik denizi kıyısında şarap bölgesi, i̇talyanın kuzeydoğusunda adriyatik denizi kıyısında şarap bölgesi tanımı, sözlükte i̇talyanın kuzeydoğusunda adriyatik denizi kıyısında şarap bölgesi ne, i̇talyanın kuzeydoğusunda adriyatik denizi kıyısında şarap bölgesi nedir, bulmaca i̇talyanın kuzeydoğusunda adriyatik denizi kıyısında şarap bölgesi, i̇talyanın kuzeydoğusunda adriyatik denizi kıyısında şarap bölgesi açıklaması, i̇talyanın kuzeydoğusunda adriyatik denizi kıyısında şarap bölgesi ne demek, i̇talyanın kuzeydoğusunda adriyatik denizi kıyısında şarap bölgesi