İslama karşı Budacılığı savunmuş, bu yolda babası Hulagû Han’ın başlattığı bulmacada nedir?

İslama karşı Budacılığı savunmuş, bu yolda babası Hulagû Han’ın başlattığı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İslama karşı Budacılığı savunmuş, bu yolda babası Hulagû Han’ın başlattığı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İslama karşı Budacılığı savunmuş, bu yolda babası Hulagû Han’ın başlattığı“ sorusuna cevap olarak “ABAKAHAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'i̇slama karşı budacılığı savunmuş bu yolda babası hulagû han’ın başlattığı', i̇slama karşı budacılığı savunmuş bu yolda babası hulagû han’ın başlattığı tanımı, bulmaca çözümü i̇slama karşı budacılığı savunmuş bu yolda babası hulagû han’ın başlattığı, bulmaca i̇slama karşı budacılığı savunmuş bu yolda babası hulagû han’ın başlattığı, sözlükte i̇slama karşı budacılığı savunmuş bu yolda babası hulagû han’ın başlattığı, bulmacada i̇slama karşı budacılığı savunmuş bu yolda babası hulagû han’ın başlattığı, sözlük i̇slama karşı budacılığı savunmuş bu yolda babası hulagû han’ın başlattığı, i̇slama karşı budacılığı savunmuş bu yolda babası hulagû han’ın başlattığı ne demek, bulmaca soruları i̇slama karşı budacılığı savunmuş bu yolda babası hulagû han’ın başlattığı, i̇slama karşı budacılığı savunmuş bu yolda babası hulagû han’ın başlattığı nedir, i̇slama karşı budacılığı savunmuş bu yolda babası hulagû han’ın başlattığı açıklaması, i̇slama karşı budacılığı savunmuş bu yolda babası hulagû han’ın başlattığı, sözlükte i̇slama karşı budacılığı savunmuş bu yolda babası hulagû han’ın başlattığı ne