İrin, cerahat” anlamında eski sözcük bulmacada nedir?

İrin, cerahat” anlamında eski sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İrin, cerahat” anlamında eski sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İrin, cerahat” anlamında eski sözcük“ sorusuna cevap olarak “RIM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

i̇rin cerahat” anlamında eski sözcük açıklaması, i̇rin cerahat” anlamında eski sözcük tanımı, bulmaca sözlüğü 'i̇rin cerahat” anlamında eski sözcük', i̇rin cerahat” anlamında eski sözcük ne demek, bulmaca i̇rin cerahat” anlamında eski sözcük, bulmaca soruları i̇rin cerahat” anlamında eski sözcük, sözlükte i̇rin cerahat” anlamında eski sözcük, bulmaca çözümü i̇rin cerahat” anlamında eski sözcük, sözlükte i̇rin cerahat” anlamında eski sözcük ne, sözlük i̇rin cerahat” anlamında eski sözcük, bulmacada i̇rin cerahat” anlamında eski sözcük, i̇rin cerahat” anlamında eski sözcük nedir, i̇rin cerahat” anlamında eski sözcük