İri yarı, kırıcı, sinirli, asık yüzlü kimse bulmacada nedir?

İri yarı, kırıcı, sinirli, asık yüzlü kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İri yarı, kırıcı, sinirli, asık yüzlü kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İri yarı, kırıcı, sinirli, asık yüzlü kimse“ sorusuna cevap olarak “AZNAVUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

i̇ri yarı kırıcı sinirli asık yüzlü kimse ne demek, sözlük i̇ri yarı kırıcı sinirli asık yüzlü kimse, sözlükte i̇ri yarı kırıcı sinirli asık yüzlü kimse ne, i̇ri yarı kırıcı sinirli asık yüzlü kimse nedir, sözlükte i̇ri yarı kırıcı sinirli asık yüzlü kimse, bulmaca sözlüğü 'i̇ri yarı kırıcı sinirli asık yüzlü kimse', bulmaca soruları i̇ri yarı kırıcı sinirli asık yüzlü kimse, bulmacada i̇ri yarı kırıcı sinirli asık yüzlü kimse, bulmaca çözümü i̇ri yarı kırıcı sinirli asık yüzlü kimse, i̇ri yarı kırıcı sinirli asık yüzlü kimse, i̇ri yarı kırıcı sinirli asık yüzlü kimse tanımı, i̇ri yarı kırıcı sinirli asık yüzlü kimse açıklaması, bulmaca i̇ri yarı kırıcı sinirli asık yüzlü kimse