İri yapılı, uzun boylu ve şişman kimse bulmacada nedir?

İri yapılı, uzun boylu ve şişman kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İri yapılı, uzun boylu ve şişman kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İri yapılı, uzun boylu ve şişman kimse“ sorusuna cevap olarak “DIZMAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

i̇ri yapılı uzun boylu ve şişman kimse, sözlük i̇ri yapılı uzun boylu ve şişman kimse, bulmacada i̇ri yapılı uzun boylu ve şişman kimse, sözlükte i̇ri yapılı uzun boylu ve şişman kimse, bulmaca i̇ri yapılı uzun boylu ve şişman kimse, bulmaca sözlüğü 'i̇ri yapılı uzun boylu ve şişman kimse', i̇ri yapılı uzun boylu ve şişman kimse tanımı, sözlükte i̇ri yapılı uzun boylu ve şişman kimse ne, i̇ri yapılı uzun boylu ve şişman kimse açıklaması, bulmaca soruları i̇ri yapılı uzun boylu ve şişman kimse, i̇ri yapılı uzun boylu ve şişman kimse nedir, i̇ri yapılı uzun boylu ve şişman kimse ne demek, bulmaca çözümü i̇ri yapılı uzun boylu ve şişman kimse