İri ve dolgun taneli pilavlık pirinç bulmacada nedir?

İri ve dolgun taneli pilavlık pirinç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İri ve dolgun taneli pilavlık pirinç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İri ve dolgun taneli pilavlık pirinç“ sorusuna cevap olarak “BALDO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

i̇ri ve dolgun taneli pilavlık pirinç nedir, bulmaca soruları i̇ri ve dolgun taneli pilavlık pirinç, sözlükte i̇ri ve dolgun taneli pilavlık pirinç ne, bulmaca çözümü i̇ri ve dolgun taneli pilavlık pirinç, i̇ri ve dolgun taneli pilavlık pirinç ne demek, sözlükte i̇ri ve dolgun taneli pilavlık pirinç, i̇ri ve dolgun taneli pilavlık pirinç tanımı, sözlük i̇ri ve dolgun taneli pilavlık pirinç, bulmaca sözlüğü 'i̇ri ve dolgun taneli pilavlık pirinç', bulmaca i̇ri ve dolgun taneli pilavlık pirinç, bulmacada i̇ri ve dolgun taneli pilavlık pirinç, i̇ri ve dolgun taneli pilavlık pirinç açıklaması, i̇ri ve dolgun taneli pilavlık pirinç