İri Yarı, Kaba, Anlayışsız Kimse bulmacada nedir?

İri Yarı, Kaba, Anlayışsız Kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İri Yarı, Kaba, Anlayışsız Kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İri Yarı, Kaba, Anlayışsız Kimse“ sorusuna cevap olarak “AYIBOĞAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

i̇ri yarı kaba anlayışsız kimse ne demek, i̇ri yarı kaba anlayışsız kimse, sözlükte i̇ri yarı kaba anlayışsız kimse ne, bulmaca soruları i̇ri yarı kaba anlayışsız kimse, bulmaca sözlüğü 'i̇ri yarı kaba anlayışsız kimse', i̇ri yarı kaba anlayışsız kimse tanımı, i̇ri yarı kaba anlayışsız kimse nedir, sözlükte i̇ri yarı kaba anlayışsız kimse, bulmaca i̇ri yarı kaba anlayışsız kimse, bulmaca çözümü i̇ri yarı kaba anlayışsız kimse, i̇ri yarı kaba anlayışsız kimse açıklaması, bulmacada i̇ri yarı kaba anlayışsız kimse, sözlük i̇ri yarı kaba anlayışsız kimse