İri öğütülmüş mısır unuyla yapılan, Doğu Karadeniz yöresine özgü bir çeşit bulmacada nedir?

İri öğütülmüş mısır unuyla yapılan, Doğu Karadeniz yöresine özgü bir çeşit“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İri öğütülmüş mısır unuyla yapılan, Doğu Karadeniz yöresine özgü bir çeşit” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İri öğütülmüş mısır unuyla yapılan, Doğu Karadeniz yöresine özgü bir çeşit“ sorusuna cevap olarak “KORKOTA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sözlük i̇ri öğütülmüş mısır unuyla yapılan doğu karadeniz yöresine özgü bir çeşit, sözlükte i̇ri öğütülmüş mısır unuyla yapılan doğu karadeniz yöresine özgü bir çeşit, bulmacada i̇ri öğütülmüş mısır unuyla yapılan doğu karadeniz yöresine özgü bir çeşit, sözlükte i̇ri öğütülmüş mısır unuyla yapılan doğu karadeniz yöresine özgü bir çeşit ne, bulmaca i̇ri öğütülmüş mısır unuyla yapılan doğu karadeniz yöresine özgü bir çeşit, i̇ri öğütülmüş mısır unuyla yapılan doğu karadeniz yöresine özgü bir çeşit nedir, bulmaca soruları i̇ri öğütülmüş mısır unuyla yapılan doğu karadeniz yöresine özgü bir çeşit, i̇ri öğütülmüş mısır unuyla yapılan doğu karadeniz yöresine özgü bir çeşit ne demek, i̇ri öğütülmüş mısır unuyla yapılan doğu karadeniz yöresine özgü bir çeşit, i̇ri öğütülmüş mısır unuyla yapılan doğu karadeniz yöresine özgü bir çeşit tanımı, i̇ri öğütülmüş mısır unuyla yapılan doğu karadeniz yöresine özgü bir çeşit açıklaması, bulmaca çözümü i̇ri öğütülmüş mısır unuyla yapılan doğu karadeniz yöresine özgü bir çeşit, bulmaca sözlüğü 'i̇ri öğütülmüş mısır unuyla yapılan doğu karadeniz yöresine özgü bir çeşit'