İran, Yemen Ve Umman'ın Para Birimi bulmacada nedir?

İran, Yemen Ve Umman'ın Para Birimi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İran, Yemen Ve Umman'ın Para Birimi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İran, Yemen Ve Umman'ın Para Birimi“ sorusuna cevap olarak “RİAL”, “RİYAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

i̇ran yemen ve ummanın para birimi açıklaması, bulmaca çözümü i̇ran yemen ve ummanın para birimi, bulmacada i̇ran yemen ve ummanın para birimi, sözlükte i̇ran yemen ve ummanın para birimi, bulmaca i̇ran yemen ve ummanın para birimi, sözlük i̇ran yemen ve ummanın para birimi, i̇ran yemen ve ummanın para birimi nedir, bulmaca soruları i̇ran yemen ve ummanın para birimi, sözlükte i̇ran yemen ve ummanın para birimi ne, i̇ran yemen ve ummanın para birimi tanımı, i̇ran yemen ve ummanın para birimi, i̇ran yemen ve ummanın para birimi ne demek, bulmaca sözlüğü 'i̇ran yemen ve ummanın para birimi'