İplik, elyaf ya da kumaşların doğal rengini açmak ya da gidermek için kulla bulmacada nedir?

İplik, elyaf ya da kumaşların doğal rengini açmak ya da gidermek için kulla“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İplik, elyaf ya da kumaşların doğal rengini açmak ya da gidermek için kulla” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İplik, elyaf ya da kumaşların doğal rengini açmak ya da gidermek için kulla“ sorusuna cevap olarak “AĞARTICI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmacada i̇plik elyaf ya da kumaşların doğal rengini açmak ya da gidermek için kulla, bulmaca çözümü i̇plik elyaf ya da kumaşların doğal rengini açmak ya da gidermek için kulla, sözlükte i̇plik elyaf ya da kumaşların doğal rengini açmak ya da gidermek için kulla ne, i̇plik elyaf ya da kumaşların doğal rengini açmak ya da gidermek için kulla, i̇plik elyaf ya da kumaşların doğal rengini açmak ya da gidermek için kulla nedir, sözlükte i̇plik elyaf ya da kumaşların doğal rengini açmak ya da gidermek için kulla, i̇plik elyaf ya da kumaşların doğal rengini açmak ya da gidermek için kulla açıklaması, i̇plik elyaf ya da kumaşların doğal rengini açmak ya da gidermek için kulla tanımı, sözlük i̇plik elyaf ya da kumaşların doğal rengini açmak ya da gidermek için kulla, bulmaca sözlüğü 'i̇plik elyaf ya da kumaşların doğal rengini açmak ya da gidermek için kulla', bulmaca i̇plik elyaf ya da kumaşların doğal rengini açmak ya da gidermek için kulla, bulmaca soruları i̇plik elyaf ya da kumaşların doğal rengini açmak ya da gidermek için kulla, i̇plik elyaf ya da kumaşların doğal rengini açmak ya da gidermek için kulla ne demek