İplik sarılan elemgenin, üzerinde döndüğü ağaç eksen bulmacada nedir?

İplik sarılan elemgenin, üzerinde döndüğü ağaç eksen“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İplik sarılan elemgenin, üzerinde döndüğü ağaç eksen” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İplik sarılan elemgenin, üzerinde döndüğü ağaç eksen“ sorusuna cevap olarak “DİKÇE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

i̇plik sarılan elemgenin üzerinde döndüğü ağaç eksen ne demek, bulmaca çözümü i̇plik sarılan elemgenin üzerinde döndüğü ağaç eksen, i̇plik sarılan elemgenin üzerinde döndüğü ağaç eksen açıklaması, bulmaca i̇plik sarılan elemgenin üzerinde döndüğü ağaç eksen, i̇plik sarılan elemgenin üzerinde döndüğü ağaç eksen tanımı, bulmaca sözlüğü 'i̇plik sarılan elemgenin üzerinde döndüğü ağaç eksen', bulmacada i̇plik sarılan elemgenin üzerinde döndüğü ağaç eksen, sözlük i̇plik sarılan elemgenin üzerinde döndüğü ağaç eksen, sözlükte i̇plik sarılan elemgenin üzerinde döndüğü ağaç eksen, sözlükte i̇plik sarılan elemgenin üzerinde döndüğü ağaç eksen ne, i̇plik sarılan elemgenin üzerinde döndüğü ağaç eksen nedir, i̇plik sarılan elemgenin üzerinde döndüğü ağaç eksen, bulmaca soruları i̇plik sarılan elemgenin üzerinde döndüğü ağaç eksen