İplik eğirmeye yarayan araç, kirmen bulmacada nedir?

İplik eğirmeye yarayan araç, kirmen“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İplik eğirmeye yarayan araç, kirmen” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İplik eğirmeye yarayan araç, kirmen“ sorusuna cevap olarak “DİRGİT”, “EBE”, “EĞİRMEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'i̇plik eğirmeye yarayan araç kirmen', sözlük i̇plik eğirmeye yarayan araç kirmen, i̇plik eğirmeye yarayan araç kirmen nedir, bulmaca soruları i̇plik eğirmeye yarayan araç kirmen, bulmaca çözümü i̇plik eğirmeye yarayan araç kirmen, i̇plik eğirmeye yarayan araç kirmen, sözlükte i̇plik eğirmeye yarayan araç kirmen, bulmaca i̇plik eğirmeye yarayan araç kirmen, i̇plik eğirmeye yarayan araç kirmen ne demek, bulmacada i̇plik eğirmeye yarayan araç kirmen, sözlükte i̇plik eğirmeye yarayan araç kirmen ne, i̇plik eğirmeye yarayan araç kirmen tanımı, i̇plik eğirmeye yarayan araç kirmen açıklaması