İpekten, sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz kumaş bulmacada nedir?

İpekten, sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz kumaş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İpekten, sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz kumaş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İpekten, sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz kumaş“ sorusuna cevap olarak “ABANİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz kumaş', sözlükte i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz kumaş ne, i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz kumaş tanımı, bulmaca i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz kumaş, i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz kumaş açıklaması, i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz kumaş ne demek, sözlükte i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz kumaş, bulmacada i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz kumaş, sözlük i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz kumaş, i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz kumaş, bulmaca soruları i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz kumaş, bulmaca çözümü i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz kumaş, i̇pekten sarımtırak dallı nakışlarla işlenmiş bir tür beyaz kumaş nedir