İnsan nüfusunu yapı, gelişme ve dağılım açısından inceleyen bilim bulmacada nedir?

İnsan nüfusunu yapı, gelişme ve dağılım açısından inceleyen bilim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İnsan nüfusunu yapı, gelişme ve dağılım açısından inceleyen bilim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İnsan nüfusunu yapı, gelişme ve dağılım açısından inceleyen bilim“ sorusuna cevap olarak “DEMOGRAFİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

bulmacada i̇nsan nüfusunu yapı gelişme ve dağılım açısından inceleyen bilim, i̇nsan nüfusunu yapı gelişme ve dağılım açısından inceleyen bilim, sözlükte i̇nsan nüfusunu yapı gelişme ve dağılım açısından inceleyen bilim, i̇nsan nüfusunu yapı gelişme ve dağılım açısından inceleyen bilim tanımı, bulmaca sözlüğü 'i̇nsan nüfusunu yapı gelişme ve dağılım açısından inceleyen bilim', bulmaca soruları i̇nsan nüfusunu yapı gelişme ve dağılım açısından inceleyen bilim, sözlük i̇nsan nüfusunu yapı gelişme ve dağılım açısından inceleyen bilim, sözlükte i̇nsan nüfusunu yapı gelişme ve dağılım açısından inceleyen bilim ne, i̇nsan nüfusunu yapı gelişme ve dağılım açısından inceleyen bilim ne demek, i̇nsan nüfusunu yapı gelişme ve dağılım açısından inceleyen bilim nedir, bulmaca çözümü i̇nsan nüfusunu yapı gelişme ve dağılım açısından inceleyen bilim, bulmaca i̇nsan nüfusunu yapı gelişme ve dağılım açısından inceleyen bilim, i̇nsan nüfusunu yapı gelişme ve dağılım açısından inceleyen bilim açıklaması