İnkalar’da kullanılan, düğümlü sicimlerden oluşmuş yazı sistemi bulmacada nedir?

İnkalar’da kullanılan, düğümlü sicimlerden oluşmuş yazı sistemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İnkalar’da kullanılan, düğümlü sicimlerden oluşmuş yazı sistemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İnkalar’da kullanılan, düğümlü sicimlerden oluşmuş yazı sistemi“ sorusuna cevap olarak “KİPU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

i̇nkalar’da kullanılan düğümlü sicimlerden oluşmuş yazı sistemi açıklaması, sözlük i̇nkalar’da kullanılan düğümlü sicimlerden oluşmuş yazı sistemi, i̇nkalar’da kullanılan düğümlü sicimlerden oluşmuş yazı sistemi, i̇nkalar’da kullanılan düğümlü sicimlerden oluşmuş yazı sistemi tanımı, bulmaca soruları i̇nkalar’da kullanılan düğümlü sicimlerden oluşmuş yazı sistemi, i̇nkalar’da kullanılan düğümlü sicimlerden oluşmuş yazı sistemi ne demek, bulmaca çözümü i̇nkalar’da kullanılan düğümlü sicimlerden oluşmuş yazı sistemi, sözlükte i̇nkalar’da kullanılan düğümlü sicimlerden oluşmuş yazı sistemi ne, bulmaca sözlüğü 'i̇nkalar’da kullanılan düğümlü sicimlerden oluşmuş yazı sistemi', sözlükte i̇nkalar’da kullanılan düğümlü sicimlerden oluşmuş yazı sistemi, bulmacada i̇nkalar’da kullanılan düğümlü sicimlerden oluşmuş yazı sistemi, i̇nkalar’da kullanılan düğümlü sicimlerden oluşmuş yazı sistemi nedir, bulmaca i̇nkalar’da kullanılan düğümlü sicimlerden oluşmuş yazı sistemi