İniş Aşağı, Bayır Aşağı, Eğik bulmacada nedir?

İniş Aşağı, Bayır Aşağı, Eğik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İniş Aşağı, Bayır Aşağı, Eğik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İniş Aşağı, Bayır Aşağı, Eğik“ sorusuna cevap olarak “AHABA”, “AHLANTI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlükte i̇niş aşağı bayır aşağı eğik, bulmaca soruları i̇niş aşağı bayır aşağı eğik, sözlükte i̇niş aşağı bayır aşağı eğik ne, i̇niş aşağı bayır aşağı eğik nedir, sözlük i̇niş aşağı bayır aşağı eğik, i̇niş aşağı bayır aşağı eğik açıklaması, i̇niş aşağı bayır aşağı eğik, i̇niş aşağı bayır aşağı eğik tanımı, bulmaca sözlüğü 'i̇niş aşağı bayır aşağı eğik', bulmaca çözümü i̇niş aşağı bayır aşağı eğik, i̇niş aşağı bayır aşağı eğik ne demek, bulmacada i̇niş aşağı bayır aşağı eğik, bulmaca i̇niş aşağı bayır aşağı eğik