İneklerin Gözünde Çıkan, Mercimek Büyüklüğünde Bir Yara bulmacada nedir?

İneklerin Gözünde Çıkan, Mercimek Büyüklüğünde Bir Yara“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İneklerin Gözünde Çıkan, Mercimek Büyüklüğünde Bir Yara” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İneklerin Gözünde Çıkan, Mercimek Büyüklüğünde Bir Yara“ sorusuna cevap olarak “KİSİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

i̇neklerin gözünde çıkan mercimek büyüklüğünde bir yara tanımı, sözlükte i̇neklerin gözünde çıkan mercimek büyüklüğünde bir yara ne, i̇neklerin gözünde çıkan mercimek büyüklüğünde bir yara ne demek, i̇neklerin gözünde çıkan mercimek büyüklüğünde bir yara nedir, bulmaca çözümü i̇neklerin gözünde çıkan mercimek büyüklüğünde bir yara, bulmaca soruları i̇neklerin gözünde çıkan mercimek büyüklüğünde bir yara, bulmaca i̇neklerin gözünde çıkan mercimek büyüklüğünde bir yara, i̇neklerin gözünde çıkan mercimek büyüklüğünde bir yara açıklaması, sözlük i̇neklerin gözünde çıkan mercimek büyüklüğünde bir yara, bulmaca sözlüğü 'i̇neklerin gözünde çıkan mercimek büyüklüğünde bir yara', sözlükte i̇neklerin gözünde çıkan mercimek büyüklüğünde bir yara, i̇neklerin gözünde çıkan mercimek büyüklüğünde bir yara, bulmacada i̇neklerin gözünde çıkan mercimek büyüklüğünde bir yara