İneklere verilecek taze ot, yaprak gibi şeyler bulmacada nedir?

İneklere verilecek taze ot, yaprak gibi şeyler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İneklere verilecek taze ot, yaprak gibi şeyler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İneklere verilecek taze ot, yaprak gibi şeyler“ sorusuna cevap olarak “YALLUK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

i̇neklere verilecek taze ot yaprak gibi şeyler, bulmaca sözlüğü 'i̇neklere verilecek taze ot yaprak gibi şeyler', sözlükte i̇neklere verilecek taze ot yaprak gibi şeyler ne, sözlük i̇neklere verilecek taze ot yaprak gibi şeyler, i̇neklere verilecek taze ot yaprak gibi şeyler açıklaması, i̇neklere verilecek taze ot yaprak gibi şeyler tanımı, sözlükte i̇neklere verilecek taze ot yaprak gibi şeyler, bulmacada i̇neklere verilecek taze ot yaprak gibi şeyler, i̇neklere verilecek taze ot yaprak gibi şeyler ne demek, bulmaca soruları i̇neklere verilecek taze ot yaprak gibi şeyler, bulmaca i̇neklere verilecek taze ot yaprak gibi şeyler, bulmaca çözümü i̇neklere verilecek taze ot yaprak gibi şeyler, i̇neklere verilecek taze ot yaprak gibi şeyler nedir