İlkbaharda, Çift Sürerken Öküzlerin Otlamaması İçin Ağızlarına Takılan, İnce Dallardan Örülmüş Bir Alet bulmacada nedir?

İlkbaharda, Çift Sürerken Öküzlerin Otlamaması İçin Ağızlarına Takılan, İnce Dallardan Örülmüş Bir Alet“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İlkbaharda, Çift Sürerken Öküzlerin Otlamaması İçin Ağızlarına Takılan, İnce Dallardan Örülmüş Bir Alet” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İlkbaharda, Çift Sürerken Öküzlerin Otlamaması İçin Ağızlarına Takılan, İnce Dallardan Örülmüş Bir Alet“ sorusuna cevap olarak “AHURİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı103

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'i̇lkbaharda çift sürerken öküzlerin otlamaması i̇çin ağızlarına takılan i̇nce dallardan örülmüş bir alet', sözlükte i̇lkbaharda çift sürerken öküzlerin otlamaması i̇çin ağızlarına takılan i̇nce dallardan örülmüş bir alet ne, i̇lkbaharda çift sürerken öküzlerin otlamaması i̇çin ağızlarına takılan i̇nce dallardan örülmüş bir alet açıklaması, bulmaca çözümü i̇lkbaharda çift sürerken öküzlerin otlamaması i̇çin ağızlarına takılan i̇nce dallardan örülmüş bir alet, sözlükte i̇lkbaharda çift sürerken öküzlerin otlamaması i̇çin ağızlarına takılan i̇nce dallardan örülmüş bir alet, i̇lkbaharda çift sürerken öküzlerin otlamaması i̇çin ağızlarına takılan i̇nce dallardan örülmüş bir alet, sözlük i̇lkbaharda çift sürerken öküzlerin otlamaması i̇çin ağızlarına takılan i̇nce dallardan örülmüş bir alet, i̇lkbaharda çift sürerken öküzlerin otlamaması i̇çin ağızlarına takılan i̇nce dallardan örülmüş bir alet nedir, bulmacada i̇lkbaharda çift sürerken öküzlerin otlamaması i̇çin ağızlarına takılan i̇nce dallardan örülmüş bir alet, i̇lkbaharda çift sürerken öküzlerin otlamaması i̇çin ağızlarına takılan i̇nce dallardan örülmüş bir alet tanımı, bulmaca soruları i̇lkbaharda çift sürerken öküzlerin otlamaması i̇çin ağızlarına takılan i̇nce dallardan örülmüş bir alet, bulmaca i̇lkbaharda çift sürerken öküzlerin otlamaması i̇çin ağızlarına takılan i̇nce dallardan örülmüş bir alet, i̇lkbaharda çift sürerken öküzlerin otlamaması i̇çin ağızlarına takılan i̇nce dallardan örülmüş bir alet ne demek