İlkbaharda kırlarda yetişen, yabani ot bulmacada nedir?

İlkbaharda kırlarda yetişen, yabani ot“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İlkbaharda kırlarda yetişen, yabani ot” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İlkbaharda kırlarda yetişen, yabani ot“ sorusuna cevap olarak “HOLOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmacada i̇lkbaharda kırlarda yetişen yabani ot, bulmaca soruları i̇lkbaharda kırlarda yetişen yabani ot, i̇lkbaharda kırlarda yetişen yabani ot ne demek, i̇lkbaharda kırlarda yetişen yabani ot nedir, bulmaca i̇lkbaharda kırlarda yetişen yabani ot, i̇lkbaharda kırlarda yetişen yabani ot, i̇lkbaharda kırlarda yetişen yabani ot açıklaması, bulmaca sözlüğü 'i̇lkbaharda kırlarda yetişen yabani ot', sözlükte i̇lkbaharda kırlarda yetişen yabani ot, i̇lkbaharda kırlarda yetişen yabani ot tanımı, bulmaca çözümü i̇lkbaharda kırlarda yetişen yabani ot, sözlükte i̇lkbaharda kırlarda yetişen yabani ot ne, sözlük i̇lkbaharda kırlarda yetişen yabani ot