İlk önce Çin’de dokunarak Dünyaya yayılan, dayanıklı ve sık dokulu pamuklu bulmacada nedir?

İlk önce Çin’de dokunarak Dünyaya yayılan, dayanıklı ve sık dokulu pamuklu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İlk önce Çin’de dokunarak Dünyaya yayılan, dayanıklı ve sık dokulu pamuklu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İlk önce Çin’de dokunarak Dünyaya yayılan, dayanıklı ve sık dokulu pamuklu“ sorusuna cevap olarak “NANKİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

i̇lk önce çin’de dokunarak dünyaya yayılan dayanıklı ve sık dokulu pamuklu açıklaması, i̇lk önce çin’de dokunarak dünyaya yayılan dayanıklı ve sık dokulu pamuklu ne demek, bulmaca i̇lk önce çin’de dokunarak dünyaya yayılan dayanıklı ve sık dokulu pamuklu, bulmacada i̇lk önce çin’de dokunarak dünyaya yayılan dayanıklı ve sık dokulu pamuklu, i̇lk önce çin’de dokunarak dünyaya yayılan dayanıklı ve sık dokulu pamuklu tanımı, bulmaca çözümü i̇lk önce çin’de dokunarak dünyaya yayılan dayanıklı ve sık dokulu pamuklu, bulmaca soruları i̇lk önce çin’de dokunarak dünyaya yayılan dayanıklı ve sık dokulu pamuklu, sözlük i̇lk önce çin’de dokunarak dünyaya yayılan dayanıklı ve sık dokulu pamuklu, i̇lk önce çin’de dokunarak dünyaya yayılan dayanıklı ve sık dokulu pamuklu nedir, bulmaca sözlüğü 'i̇lk önce çin’de dokunarak dünyaya yayılan dayanıklı ve sık dokulu pamuklu', sözlükte i̇lk önce çin’de dokunarak dünyaya yayılan dayanıklı ve sık dokulu pamuklu ne, i̇lk önce çin’de dokunarak dünyaya yayılan dayanıklı ve sık dokulu pamuklu, sözlükte i̇lk önce çin’de dokunarak dünyaya yayılan dayanıklı ve sık dokulu pamuklu