İktisatta, iktisadi dalgalanmanın etkinliklerin gerilemesiyle belirlenen aş bulmacada nedir?

İktisatta, iktisadi dalgalanmanın etkinliklerin gerilemesiyle belirlenen aş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İktisatta, iktisadi dalgalanmanın etkinliklerin gerilemesiyle belirlenen aş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İktisatta, iktisadi dalgalanmanın etkinliklerin gerilemesiyle belirlenen aş“ sorusuna cevap olarak “RESESYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

i̇ktisatta iktisadi dalgalanmanın etkinliklerin gerilemesiyle belirlenen aş, i̇ktisatta iktisadi dalgalanmanın etkinliklerin gerilemesiyle belirlenen aş ne demek, i̇ktisatta iktisadi dalgalanmanın etkinliklerin gerilemesiyle belirlenen aş tanımı, bulmaca sözlüğü 'i̇ktisatta iktisadi dalgalanmanın etkinliklerin gerilemesiyle belirlenen aş', sözlük i̇ktisatta iktisadi dalgalanmanın etkinliklerin gerilemesiyle belirlenen aş, bulmacada i̇ktisatta iktisadi dalgalanmanın etkinliklerin gerilemesiyle belirlenen aş, bulmaca çözümü i̇ktisatta iktisadi dalgalanmanın etkinliklerin gerilemesiyle belirlenen aş, sözlükte i̇ktisatta iktisadi dalgalanmanın etkinliklerin gerilemesiyle belirlenen aş ne, i̇ktisatta iktisadi dalgalanmanın etkinliklerin gerilemesiyle belirlenen aş nedir, bulmaca i̇ktisatta iktisadi dalgalanmanın etkinliklerin gerilemesiyle belirlenen aş, bulmaca soruları i̇ktisatta iktisadi dalgalanmanın etkinliklerin gerilemesiyle belirlenen aş, i̇ktisatta iktisadi dalgalanmanın etkinliklerin gerilemesiyle belirlenen aş açıklaması, sözlükte i̇ktisatta iktisadi dalgalanmanın etkinliklerin gerilemesiyle belirlenen aş