İki ve daha çok katlı ev, sofa bulmacada nedir?

İki ve daha çok katlı ev, sofa“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İki ve daha çok katlı ev, sofa” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İki ve daha çok katlı ev, sofa“ sorusuna cevap olarak “HANAY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca i̇ki ve daha çok katlı ev sofa, bulmacada i̇ki ve daha çok katlı ev sofa, i̇ki ve daha çok katlı ev sofa ne demek, sözlükte i̇ki ve daha çok katlı ev sofa, sözlükte i̇ki ve daha çok katlı ev sofa ne, bulmaca soruları i̇ki ve daha çok katlı ev sofa, i̇ki ve daha çok katlı ev sofa açıklaması, bulmaca sözlüğü 'i̇ki ve daha çok katlı ev sofa', i̇ki ve daha çok katlı ev sofa nedir, i̇ki ve daha çok katlı ev sofa tanımı, i̇ki ve daha çok katlı ev sofa, bulmaca çözümü i̇ki ve daha çok katlı ev sofa, sözlük i̇ki ve daha çok katlı ev sofa