İki ucu yivli, boru ekleme parçası bulmacada nedir?

İki ucu yivli, boru ekleme parçası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İki ucu yivli, boru ekleme parçası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İki ucu yivli, boru ekleme parçası“ sorusuna cevap olarak “UZATMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

i̇ki ucu yivli boru ekleme parçası, bulmaca çözümü i̇ki ucu yivli boru ekleme parçası, sözlükte i̇ki ucu yivli boru ekleme parçası, bulmaca i̇ki ucu yivli boru ekleme parçası, bulmaca soruları i̇ki ucu yivli boru ekleme parçası, sözlük i̇ki ucu yivli boru ekleme parçası, i̇ki ucu yivli boru ekleme parçası açıklaması, bulmaca sözlüğü 'i̇ki ucu yivli boru ekleme parçası', bulmacada i̇ki ucu yivli boru ekleme parçası, i̇ki ucu yivli boru ekleme parçası nedir, sözlükte i̇ki ucu yivli boru ekleme parçası ne, i̇ki ucu yivli boru ekleme parçası ne demek, i̇ki ucu yivli boru ekleme parçası tanımı