İki sert cismi birbirine bağlamaya yarayan; iki ucu sivri ve kıvrık parça bulmacada nedir?

İki sert cismi birbirine bağlamaya yarayan; iki ucu sivri ve kıvrık parça“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İki sert cismi birbirine bağlamaya yarayan; iki ucu sivri ve kıvrık parça” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İki sert cismi birbirine bağlamaya yarayan; iki ucu sivri ve kıvrık parça“ sorusuna cevap olarak “KENET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

i̇ki sert cismi birbirine bağlamaya yarayan; iki ucu sivri ve kıvrık parça tanımı, i̇ki sert cismi birbirine bağlamaya yarayan; iki ucu sivri ve kıvrık parça nedir, bulmaca sözlüğü 'i̇ki sert cismi birbirine bağlamaya yarayan; iki ucu sivri ve kıvrık parça', i̇ki sert cismi birbirine bağlamaya yarayan; iki ucu sivri ve kıvrık parça, sözlükte i̇ki sert cismi birbirine bağlamaya yarayan; iki ucu sivri ve kıvrık parça ne, i̇ki sert cismi birbirine bağlamaya yarayan; iki ucu sivri ve kıvrık parça ne demek, bulmaca soruları i̇ki sert cismi birbirine bağlamaya yarayan; iki ucu sivri ve kıvrık parça, sözlük i̇ki sert cismi birbirine bağlamaya yarayan; iki ucu sivri ve kıvrık parça, bulmacada i̇ki sert cismi birbirine bağlamaya yarayan; iki ucu sivri ve kıvrık parça, i̇ki sert cismi birbirine bağlamaya yarayan; iki ucu sivri ve kıvrık parça açıklaması, sözlükte i̇ki sert cismi birbirine bağlamaya yarayan; iki ucu sivri ve kıvrık parça, bulmaca çözümü i̇ki sert cismi birbirine bağlamaya yarayan; iki ucu sivri ve kıvrık parça, bulmaca i̇ki sert cismi birbirine bağlamaya yarayan; iki ucu sivri ve kıvrık parça