İki mısranın kelimelerinin sayıca denk, karşılıklarıyla vezin ve kafiye bak bulmacada nedir?

İki mısranın kelimelerinin sayıca denk, karşılıklarıyla vezin ve kafiye bak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İki mısranın kelimelerinin sayıca denk, karşılıklarıyla vezin ve kafiye bak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İki mısranın kelimelerinin sayıca denk, karşılıklarıyla vezin ve kafiye bak“ sorusuna cevap olarak “MURASSA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'i̇ki mısranın kelimelerinin sayıca denk karşılıklarıyla vezin ve kafiye bak', sözlükte i̇ki mısranın kelimelerinin sayıca denk karşılıklarıyla vezin ve kafiye bak, sözlükte i̇ki mısranın kelimelerinin sayıca denk karşılıklarıyla vezin ve kafiye bak ne, i̇ki mısranın kelimelerinin sayıca denk karşılıklarıyla vezin ve kafiye bak tanımı, i̇ki mısranın kelimelerinin sayıca denk karşılıklarıyla vezin ve kafiye bak, i̇ki mısranın kelimelerinin sayıca denk karşılıklarıyla vezin ve kafiye bak açıklaması, i̇ki mısranın kelimelerinin sayıca denk karşılıklarıyla vezin ve kafiye bak nedir, sözlük i̇ki mısranın kelimelerinin sayıca denk karşılıklarıyla vezin ve kafiye bak, bulmaca çözümü i̇ki mısranın kelimelerinin sayıca denk karşılıklarıyla vezin ve kafiye bak, bulmacada i̇ki mısranın kelimelerinin sayıca denk karşılıklarıyla vezin ve kafiye bak, bulmaca i̇ki mısranın kelimelerinin sayıca denk karşılıklarıyla vezin ve kafiye bak, i̇ki mısranın kelimelerinin sayıca denk karşılıklarıyla vezin ve kafiye bak ne demek, bulmaca soruları i̇ki mısranın kelimelerinin sayıca denk karşılıklarıyla vezin ve kafiye bak