İki direkli yelkenli bir gemi bulmacada nedir?

İki direkli yelkenli bir gemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İki direkli yelkenli bir gemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İki direkli yelkenli bir gemi“ sorusuna cevap olarak “USKUNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

i̇ki direkli yelkenli bir gemi tanımı, i̇ki direkli yelkenli bir gemi, sözlükte i̇ki direkli yelkenli bir gemi ne, sözlük i̇ki direkli yelkenli bir gemi, bulmaca soruları i̇ki direkli yelkenli bir gemi, bulmaca sözlüğü 'i̇ki direkli yelkenli bir gemi', i̇ki direkli yelkenli bir gemi nedir, i̇ki direkli yelkenli bir gemi açıklaması, sözlükte i̇ki direkli yelkenli bir gemi, bulmacada i̇ki direkli yelkenli bir gemi, bulmaca çözümü i̇ki direkli yelkenli bir gemi, i̇ki direkli yelkenli bir gemi ne demek, bulmaca i̇ki direkli yelkenli bir gemi