İki dağ arasındaki geçit yeri, boğaz bulmacada nedir?

İki dağ arasındaki geçit yeri, boğaz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İki dağ arasındaki geçit yeri, boğaz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İki dağ arasındaki geçit yeri, boğaz“ sorusuna cevap olarak “DERBENT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

i̇ki dağ arasındaki geçit yeri boğaz nedir, i̇ki dağ arasındaki geçit yeri boğaz, bulmaca çözümü i̇ki dağ arasındaki geçit yeri boğaz, i̇ki dağ arasındaki geçit yeri boğaz ne demek, sözlükte i̇ki dağ arasındaki geçit yeri boğaz, sözlük i̇ki dağ arasındaki geçit yeri boğaz, bulmaca soruları i̇ki dağ arasındaki geçit yeri boğaz, i̇ki dağ arasındaki geçit yeri boğaz tanımı, bulmacada i̇ki dağ arasındaki geçit yeri boğaz, sözlükte i̇ki dağ arasındaki geçit yeri boğaz ne, bulmaca sözlüğü 'i̇ki dağ arasındaki geçit yeri boğaz', i̇ki dağ arasındaki geçit yeri boğaz açıklaması, bulmaca i̇ki dağ arasındaki geçit yeri boğaz