İki Telli, Parmakla Çalınan Halk Çalgısı bulmacada nedir?

İki Telli, Parmakla Çalınan Halk Çalgısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İki Telli, Parmakla Çalınan Halk Çalgısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İki Telli, Parmakla Çalınan Halk Çalgısı“ sorusuna cevap olarak “DOMBIRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

i̇ki telli parmakla çalınan halk çalgısı tanımı, sözlük i̇ki telli parmakla çalınan halk çalgısı, sözlükte i̇ki telli parmakla çalınan halk çalgısı, bulmaca çözümü i̇ki telli parmakla çalınan halk çalgısı, sözlükte i̇ki telli parmakla çalınan halk çalgısı ne, i̇ki telli parmakla çalınan halk çalgısı ne demek, i̇ki telli parmakla çalınan halk çalgısı, i̇ki telli parmakla çalınan halk çalgısı açıklaması, i̇ki telli parmakla çalınan halk çalgısı nedir, bulmaca soruları i̇ki telli parmakla çalınan halk çalgısı, bulmaca i̇ki telli parmakla çalınan halk çalgısı, bulmaca sözlüğü 'i̇ki telli parmakla çalınan halk çalgısı', bulmacada i̇ki telli parmakla çalınan halk çalgısı