İki Çenekli, Yuvarlak Badıçlı Ağaççık bulmacada nedir?

İki Çenekli, Yuvarlak Badıçlı Ağaççık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İki Çenekli, Yuvarlak Badıçlı Ağaççık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İki Çenekli, Yuvarlak Badıçlı Ağaççık“ sorusuna cevap olarak “HOVEA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

bulmaca i̇ki çenekli yuvarlak badıçlı ağaççık, i̇ki çenekli yuvarlak badıçlı ağaççık açıklaması, bulmaca soruları i̇ki çenekli yuvarlak badıçlı ağaççık, bulmacada i̇ki çenekli yuvarlak badıçlı ağaççık, i̇ki çenekli yuvarlak badıçlı ağaççık tanımı, bulmaca sözlüğü 'i̇ki çenekli yuvarlak badıçlı ağaççık', i̇ki çenekli yuvarlak badıçlı ağaççık, i̇ki çenekli yuvarlak badıçlı ağaççık ne demek, bulmaca çözümü i̇ki çenekli yuvarlak badıçlı ağaççık, i̇ki çenekli yuvarlak badıçlı ağaççık nedir, sözlükte i̇ki çenekli yuvarlak badıçlı ağaççık ne, sözlükte i̇ki çenekli yuvarlak badıçlı ağaççık, sözlük i̇ki çenekli yuvarlak badıçlı ağaççık