İftira, Birisine Bir İşi Ya Da Sözü Yakıştırma bulmacada nedir?

İftira, Birisine Bir İşi Ya Da Sözü Yakıştırma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İftira, Birisine Bir İşi Ya Da Sözü Yakıştırma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İftira, Birisine Bir İşi Ya Da Sözü Yakıştırma“ sorusuna cevap olarak “AZV” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmaca i̇ftira birisine bir i̇şi ya da sözü yakıştırma, i̇ftira birisine bir i̇şi ya da sözü yakıştırma nedir, i̇ftira birisine bir i̇şi ya da sözü yakıştırma ne demek, bulmacada i̇ftira birisine bir i̇şi ya da sözü yakıştırma, i̇ftira birisine bir i̇şi ya da sözü yakıştırma tanımı, i̇ftira birisine bir i̇şi ya da sözü yakıştırma açıklaması, sözlükte i̇ftira birisine bir i̇şi ya da sözü yakıştırma ne, bulmaca soruları i̇ftira birisine bir i̇şi ya da sözü yakıştırma, i̇ftira birisine bir i̇şi ya da sözü yakıştırma, sözlük i̇ftira birisine bir i̇şi ya da sözü yakıştırma, bulmaca çözümü i̇ftira birisine bir i̇şi ya da sözü yakıştırma, bulmaca sözlüğü 'i̇ftira birisine bir i̇şi ya da sözü yakıştırma', sözlükte i̇ftira birisine bir i̇şi ya da sözü yakıştırma