İdrarın güçlükle, ağrılı ve gecikerek yapılması bulmacada nedir?

İdrarın güçlükle, ağrılı ve gecikerek yapılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İdrarın güçlükle, ağrılı ve gecikerek yapılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İdrarın güçlükle, ağrılı ve gecikerek yapılması“ sorusuna cevap olarak “DİSURİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

i̇drarın güçlükle ağrılı ve gecikerek yapılması nedir, bulmaca i̇drarın güçlükle ağrılı ve gecikerek yapılması, bulmacada i̇drarın güçlükle ağrılı ve gecikerek yapılması, i̇drarın güçlükle ağrılı ve gecikerek yapılması ne demek, bulmaca çözümü i̇drarın güçlükle ağrılı ve gecikerek yapılması, sözlükte i̇drarın güçlükle ağrılı ve gecikerek yapılması ne, sözlük i̇drarın güçlükle ağrılı ve gecikerek yapılması, i̇drarın güçlükle ağrılı ve gecikerek yapılması tanımı, bulmaca sözlüğü 'i̇drarın güçlükle ağrılı ve gecikerek yapılması', i̇drarın güçlükle ağrılı ve gecikerek yapılması, i̇drarın güçlükle ağrılı ve gecikerek yapılması açıklaması, bulmaca soruları i̇drarın güçlükle ağrılı ve gecikerek yapılması, sözlükte i̇drarın güçlükle ağrılı ve gecikerek yapılması