İdare etmek, temize çıkarmak bulmacada nedir?

İdare etmek, temize çıkarmak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İdare etmek, temize çıkarmak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İdare etmek, temize çıkarmak“ sorusuna cevap olarak “ABRAMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

sözlükte i̇dare etmek temize çıkarmak, bulmacada i̇dare etmek temize çıkarmak, bulmaca i̇dare etmek temize çıkarmak, bulmaca sözlüğü 'i̇dare etmek temize çıkarmak', bulmaca çözümü i̇dare etmek temize çıkarmak, bulmaca soruları i̇dare etmek temize çıkarmak, i̇dare etmek temize çıkarmak nedir, i̇dare etmek temize çıkarmak, i̇dare etmek temize çıkarmak açıklaması, sözlükte i̇dare etmek temize çıkarmak ne, i̇dare etmek temize çıkarmak ne demek, sözlük i̇dare etmek temize çıkarmak, i̇dare etmek temize çıkarmak tanımı