İdare Eden, Zor Durumdan Kurtaran, Aracı bulmacada nedir?

İdare Eden, Zor Durumdan Kurtaran, Aracı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İdare Eden, Zor Durumdan Kurtaran, Aracı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İdare Eden, Zor Durumdan Kurtaran, Aracı“ sorusuna cevap olarak “ABRACI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

i̇dare eden zor durumdan kurtaran aracı tanımı, sözlükte i̇dare eden zor durumdan kurtaran aracı, sözlük i̇dare eden zor durumdan kurtaran aracı, bulmaca i̇dare eden zor durumdan kurtaran aracı, bulmacada i̇dare eden zor durumdan kurtaran aracı, bulmaca sözlüğü 'i̇dare eden zor durumdan kurtaran aracı', sözlükte i̇dare eden zor durumdan kurtaran aracı ne, bulmaca çözümü i̇dare eden zor durumdan kurtaran aracı, i̇dare eden zor durumdan kurtaran aracı nedir, bulmaca soruları i̇dare eden zor durumdan kurtaran aracı, i̇dare eden zor durumdan kurtaran aracı açıklaması, i̇dare eden zor durumdan kurtaran aracı ne demek, i̇dare eden zor durumdan kurtaran aracı