İbrik, güğüm, kazan, bakraç gibi kapların kulplarını yapmak için külçe bakı bulmacada nedir?

İbrik, güğüm, kazan, bakraç gibi kapların kulplarını yapmak için külçe bakı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İbrik, güğüm, kazan, bakraç gibi kapların kulplarını yapmak için külçe bakı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İbrik, güğüm, kazan, bakraç gibi kapların kulplarını yapmak için külçe bakı“ sorusuna cevap olarak “YASSILAMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

i̇brik güğüm kazan bakraç gibi kapların kulplarını yapmak için külçe bakı nedir, bulmaca i̇brik güğüm kazan bakraç gibi kapların kulplarını yapmak için külçe bakı, bulmaca sözlüğü 'i̇brik güğüm kazan bakraç gibi kapların kulplarını yapmak için külçe bakı', sözlükte i̇brik güğüm kazan bakraç gibi kapların kulplarını yapmak için külçe bakı ne, sözlük i̇brik güğüm kazan bakraç gibi kapların kulplarını yapmak için külçe bakı, i̇brik güğüm kazan bakraç gibi kapların kulplarını yapmak için külçe bakı ne demek, bulmacada i̇brik güğüm kazan bakraç gibi kapların kulplarını yapmak için külçe bakı, sözlükte i̇brik güğüm kazan bakraç gibi kapların kulplarını yapmak için külçe bakı, bulmaca soruları i̇brik güğüm kazan bakraç gibi kapların kulplarını yapmak için külçe bakı, i̇brik güğüm kazan bakraç gibi kapların kulplarını yapmak için külçe bakı tanımı, i̇brik güğüm kazan bakraç gibi kapların kulplarını yapmak için külçe bakı açıklaması, bulmaca çözümü i̇brik güğüm kazan bakraç gibi kapların kulplarını yapmak için külçe bakı, i̇brik güğüm kazan bakraç gibi kapların kulplarını yapmak için külçe bakı