İbis” de denilen, uzun bacaklı bir kuş bulmacada nedir?

İbis” de denilen, uzun bacaklı bir kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İbis” de denilen, uzun bacaklı bir kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İbis” de denilen, uzun bacaklı bir kuş“ sorusuna cevap olarak “AYNAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

i̇bis” de denilen uzun bacaklı bir kuş tanımı, sözlükte i̇bis” de denilen uzun bacaklı bir kuş ne, bulmacada i̇bis” de denilen uzun bacaklı bir kuş, sözlük i̇bis” de denilen uzun bacaklı bir kuş, i̇bis” de denilen uzun bacaklı bir kuş, i̇bis” de denilen uzun bacaklı bir kuş açıklaması, bulmaca çözümü i̇bis” de denilen uzun bacaklı bir kuş, bulmaca sözlüğü 'i̇bis” de denilen uzun bacaklı bir kuş', i̇bis” de denilen uzun bacaklı bir kuş ne demek, bulmaca soruları i̇bis” de denilen uzun bacaklı bir kuş, sözlükte i̇bis” de denilen uzun bacaklı bir kuş, i̇bis” de denilen uzun bacaklı bir kuş nedir, bulmaca i̇bis” de denilen uzun bacaklı bir kuş