İştah bozukluğu, iştahın olmaması bulmacada nedir?

İştah bozukluğu, iştahın olmaması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İştah bozukluğu, iştahın olmaması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İştah bozukluğu, iştahın olmaması“ sorusuna cevap olarak “DİSOKRESİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

sözlükte i̇ştah bozukluğu iştahın olmaması ne, bulmaca i̇ştah bozukluğu iştahın olmaması, i̇ştah bozukluğu iştahın olmaması ne demek, i̇ştah bozukluğu iştahın olmaması açıklaması, sözlük i̇ştah bozukluğu iştahın olmaması, i̇ştah bozukluğu iştahın olmaması nedir, i̇ştah bozukluğu iştahın olmaması, sözlükte i̇ştah bozukluğu iştahın olmaması, bulmaca soruları i̇ştah bozukluğu iştahın olmaması, bulmaca sözlüğü 'i̇ştah bozukluğu iştahın olmaması', i̇ştah bozukluğu iştahın olmaması tanımı, bulmaca çözümü i̇ştah bozukluğu iştahın olmaması, bulmacada i̇ştah bozukluğu iştahın olmaması