İşe yaramaz, yıpranmış, bozulmuş, eskimiş eşya bulmacada nedir?

İşe yaramaz, yıpranmış, bozulmuş, eskimiş eşya“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İşe yaramaz, yıpranmış, bozulmuş, eskimiş eşya” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İşe yaramaz, yıpranmış, bozulmuş, eskimiş eşya“ sorusuna cevap olarak “BATTAL”, “KURADA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

i̇şe yaramaz yıpranmış bozulmuş eskimiş eşya, sözlükte i̇şe yaramaz yıpranmış bozulmuş eskimiş eşya ne, sözlükte i̇şe yaramaz yıpranmış bozulmuş eskimiş eşya, i̇şe yaramaz yıpranmış bozulmuş eskimiş eşya ne demek, i̇şe yaramaz yıpranmış bozulmuş eskimiş eşya nedir, sözlük i̇şe yaramaz yıpranmış bozulmuş eskimiş eşya, i̇şe yaramaz yıpranmış bozulmuş eskimiş eşya açıklaması, bulmaca sözlüğü 'i̇şe yaramaz yıpranmış bozulmuş eskimiş eşya', i̇şe yaramaz yıpranmış bozulmuş eskimiş eşya tanımı, bulmaca i̇şe yaramaz yıpranmış bozulmuş eskimiş eşya, bulmaca çözümü i̇şe yaramaz yıpranmış bozulmuş eskimiş eşya, bulmaca soruları i̇şe yaramaz yıpranmış bozulmuş eskimiş eşya, bulmacada i̇şe yaramaz yıpranmış bozulmuş eskimiş eşya