İşaret için yapılmış çentik veya iz, kerti bulmacada nedir?

İşaret için yapılmış çentik veya iz, kerti“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İşaret için yapılmış çentik veya iz, kerti” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İşaret için yapılmış çentik veya iz, kerti“ sorusuna cevap olarak “KERTE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

i̇şaret için yapılmış çentik veya iz kerti tanımı, bulmaca çözümü i̇şaret için yapılmış çentik veya iz kerti, sözlük i̇şaret için yapılmış çentik veya iz kerti, bulmaca soruları i̇şaret için yapılmış çentik veya iz kerti, i̇şaret için yapılmış çentik veya iz kerti nedir, bulmaca i̇şaret için yapılmış çentik veya iz kerti, i̇şaret için yapılmış çentik veya iz kerti açıklaması, sözlükte i̇şaret için yapılmış çentik veya iz kerti ne, bulmacada i̇şaret için yapılmış çentik veya iz kerti, bulmaca sözlüğü 'i̇şaret için yapılmış çentik veya iz kerti', i̇şaret için yapılmış çentik veya iz kerti, sözlükte i̇şaret için yapılmış çentik veya iz kerti, i̇şaret için yapılmış çentik veya iz kerti ne demek