İĞdare etmek, temize çıkarmak bulmacada nedir?

İĞdare etmek, temize çıkarmak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İĞdare etmek, temize çıkarmak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İĞdare etmek, temize çıkarmak“ sorusuna cevap olarak “ABRAMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlük i̇ğdare etmek temize çıkarmak, bulmaca soruları i̇ğdare etmek temize çıkarmak, bulmaca çözümü i̇ğdare etmek temize çıkarmak, i̇ğdare etmek temize çıkarmak ne demek, sözlükte i̇ğdare etmek temize çıkarmak ne, bulmaca i̇ğdare etmek temize çıkarmak, bulmacada i̇ğdare etmek temize çıkarmak, sözlükte i̇ğdare etmek temize çıkarmak, bulmaca sözlüğü 'i̇ğdare etmek temize çıkarmak', i̇ğdare etmek temize çıkarmak, i̇ğdare etmek temize çıkarmak tanımı, i̇ğdare etmek temize çıkarmak açıklaması, i̇ğdare etmek temize çıkarmak nedir