İçi boş,yenilmez bir mantar bulmacada nedir?

İçi boş,yenilmez bir mantar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İçi boş,yenilmez bir mantar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İçi boş,yenilmez bir mantar“ sorusuna cevap olarak “AYIMANTARI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı27

Anahtar Kelimeler:

i̇çi boşyenilmez bir mantar tanımı, sözlükte i̇çi boşyenilmez bir mantar ne, sözlükte i̇çi boşyenilmez bir mantar, i̇çi boşyenilmez bir mantar nedir, bulmaca i̇çi boşyenilmez bir mantar, bulmacada i̇çi boşyenilmez bir mantar, i̇çi boşyenilmez bir mantar açıklaması, bulmaca soruları i̇çi boşyenilmez bir mantar, bulmaca sözlüğü 'i̇çi boşyenilmez bir mantar', i̇çi boşyenilmez bir mantar ne demek, bulmaca çözümü i̇çi boşyenilmez bir mantar, i̇çi boşyenilmez bir mantar, sözlük i̇çi boşyenilmez bir mantar