İç sıkıntısı, iç daralması bulmacada nedir?

İç sıkıntısı, iç daralması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 4 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İç sıkıntısı, iç daralması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İç sıkıntısı, iç daralması“ sorusuna cevap olarak “AFAKAN”, “ANKSİETE”, “DARLIK”, “İLİNTİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı4
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı26

Anahtar Kelimeler:

i̇ç sıkıntısı iç daralması, sözlükte i̇ç sıkıntısı iç daralması ne, bulmaca çözümü i̇ç sıkıntısı iç daralması, i̇ç sıkıntısı iç daralması tanımı, bulmaca soruları i̇ç sıkıntısı iç daralması, sözlükte i̇ç sıkıntısı iç daralması, i̇ç sıkıntısı iç daralması nedir, bulmaca sözlüğü 'i̇ç sıkıntısı iç daralması', i̇ç sıkıntısı iç daralması açıklaması, bulmaca i̇ç sıkıntısı iç daralması, bulmacada i̇ç sıkıntısı iç daralması, sözlük i̇ç sıkıntısı iç daralması, i̇ç sıkıntısı iç daralması ne demek