İç organlarda batar veya saplanır gibi duyulan, nöbetlerle azalıp çoğalan a bulmacada nedir?

İç organlarda batar veya saplanır gibi duyulan, nöbetlerle azalıp çoğalan a“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “İç organlarda batar veya saplanır gibi duyulan, nöbetlerle azalıp çoğalan a” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “İç organlarda batar veya saplanır gibi duyulan, nöbetlerle azalıp çoğalan a“ sorusuna cevap olarak “SANIC” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

i̇ç organlarda batar veya saplanır gibi duyulan nöbetlerle azalıp çoğalan a nedir, bulmaca i̇ç organlarda batar veya saplanır gibi duyulan nöbetlerle azalıp çoğalan a, sözlükte i̇ç organlarda batar veya saplanır gibi duyulan nöbetlerle azalıp çoğalan a ne, bulmacada i̇ç organlarda batar veya saplanır gibi duyulan nöbetlerle azalıp çoğalan a, bulmaca çözümü i̇ç organlarda batar veya saplanır gibi duyulan nöbetlerle azalıp çoğalan a, sözlükte i̇ç organlarda batar veya saplanır gibi duyulan nöbetlerle azalıp çoğalan a, sözlük i̇ç organlarda batar veya saplanır gibi duyulan nöbetlerle azalıp çoğalan a, bulmaca soruları i̇ç organlarda batar veya saplanır gibi duyulan nöbetlerle azalıp çoğalan a, i̇ç organlarda batar veya saplanır gibi duyulan nöbetlerle azalıp çoğalan a ne demek, i̇ç organlarda batar veya saplanır gibi duyulan nöbetlerle azalıp çoğalan a, i̇ç organlarda batar veya saplanır gibi duyulan nöbetlerle azalıp çoğalan a tanımı, bulmaca sözlüğü 'i̇ç organlarda batar veya saplanır gibi duyulan nöbetlerle azalıp çoğalan a', i̇ç organlarda batar veya saplanır gibi duyulan nöbetlerle azalıp çoğalan a açıklaması