Üzüm yaprağından yapılan, sarmısaklı, yoğurtlu yemek bulmacada nedir?

Üzüm yaprağından yapılan, sarmısaklı, yoğurtlu yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Üzüm yaprağından yapılan, sarmısaklı, yoğurtlu yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Üzüm yaprağından yapılan, sarmısaklı, yoğurtlu yemek“ sorusuna cevap olarak “KIYMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

üzüm yaprağından yapılan sarmısaklı yoğurtlu yemek açıklaması, üzüm yaprağından yapılan sarmısaklı yoğurtlu yemek, bulmacada üzüm yaprağından yapılan sarmısaklı yoğurtlu yemek, bulmaca üzüm yaprağından yapılan sarmısaklı yoğurtlu yemek, sözlükte üzüm yaprağından yapılan sarmısaklı yoğurtlu yemek, bulmaca sözlüğü 'üzüm yaprağından yapılan sarmısaklı yoğurtlu yemek', üzüm yaprağından yapılan sarmısaklı yoğurtlu yemek tanımı, üzüm yaprağından yapılan sarmısaklı yoğurtlu yemek ne demek, üzüm yaprağından yapılan sarmısaklı yoğurtlu yemek nedir, sözlük üzüm yaprağından yapılan sarmısaklı yoğurtlu yemek, bulmaca soruları üzüm yaprağından yapılan sarmısaklı yoğurtlu yemek, bulmaca çözümü üzüm yaprağından yapılan sarmısaklı yoğurtlu yemek, sözlükte üzüm yaprağından yapılan sarmısaklı yoğurtlu yemek ne