Üstün nitelikli, üstün yetenekli bulmacada nedir?

Üstün nitelikli, üstün yetenekli“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Üstün nitelikli, üstün yetenekli” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Üstün nitelikli, üstün yetenekli“ sorusuna cevap olarak “KLAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'üstün nitelikli üstün yetenekli', bulmaca çözümü üstün nitelikli üstün yetenekli, sözlükte üstün nitelikli üstün yetenekli, bulmacada üstün nitelikli üstün yetenekli, sözlükte üstün nitelikli üstün yetenekli ne, bulmaca üstün nitelikli üstün yetenekli, bulmaca soruları üstün nitelikli üstün yetenekli, sözlük üstün nitelikli üstün yetenekli, üstün nitelikli üstün yetenekli nedir, üstün nitelikli üstün yetenekli tanımı, üstün nitelikli üstün yetenekli ne demek, üstün nitelikli üstün yetenekli, üstün nitelikli üstün yetenekli açıklaması