Ünlü Bir Özel Adın, Bir Belirgin Nitelik Yerinde Simge Gibi Kullanılması bulmacada nedir?

Ünlü Bir Özel Adın, Bir Belirgin Nitelik Yerinde Simge Gibi Kullanılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ünlü Bir Özel Adın, Bir Belirgin Nitelik Yerinde Simge Gibi Kullanılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ünlü Bir Özel Adın, Bir Belirgin Nitelik Yerinde Simge Gibi Kullanılması“ sorusuna cevap olarak “ADSAYMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ünlü bir özel adın bir belirgin nitelik yerinde simge gibi kullanılması ne, bulmaca sözlüğü 'ünlü bir özel adın bir belirgin nitelik yerinde simge gibi kullanılması', ünlü bir özel adın bir belirgin nitelik yerinde simge gibi kullanılması açıklaması, ünlü bir özel adın bir belirgin nitelik yerinde simge gibi kullanılması ne demek, bulmacada ünlü bir özel adın bir belirgin nitelik yerinde simge gibi kullanılması, bulmaca ünlü bir özel adın bir belirgin nitelik yerinde simge gibi kullanılması, bulmaca soruları ünlü bir özel adın bir belirgin nitelik yerinde simge gibi kullanılması, ünlü bir özel adın bir belirgin nitelik yerinde simge gibi kullanılması tanımı, ünlü bir özel adın bir belirgin nitelik yerinde simge gibi kullanılması nedir, sözlükte ünlü bir özel adın bir belirgin nitelik yerinde simge gibi kullanılması, sözlük ünlü bir özel adın bir belirgin nitelik yerinde simge gibi kullanılması, bulmaca çözümü ünlü bir özel adın bir belirgin nitelik yerinde simge gibi kullanılması, ünlü bir özel adın bir belirgin nitelik yerinde simge gibi kullanılması