Ülkeler, Memleketler, Diyarlar bulmacada nedir?

Ülkeler, Memleketler, Diyarlar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ülkeler, Memleketler, Diyarlar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ülkeler, Memleketler, Diyarlar“ sorusuna cevap olarak “HITAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'ülkeler memleketler diyarlar', sözlükte ülkeler memleketler diyarlar, sözlük ülkeler memleketler diyarlar, bulmaca çözümü ülkeler memleketler diyarlar, ülkeler memleketler diyarlar açıklaması, bulmaca ülkeler memleketler diyarlar, ülkeler memleketler diyarlar nedir, sözlükte ülkeler memleketler diyarlar ne, ülkeler memleketler diyarlar ne demek, bulmacada ülkeler memleketler diyarlar, ülkeler memleketler diyarlar, bulmaca soruları ülkeler memleketler diyarlar, ülkeler memleketler diyarlar tanımı