Özel Bir Virüs Olan Rubella İle Meydana Gelen, Bulaşıcı Bir Hastalık bulmacada nedir?

Özel Bir Virüs Olan Rubella İle Meydana Gelen, Bulaşıcı Bir Hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Özel Bir Virüs Olan Rubella İle Meydana Gelen, Bulaşıcı Bir Hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Özel Bir Virüs Olan Rubella İle Meydana Gelen, Bulaşıcı Bir Hastalık“ sorusuna cevap olarak “KIZAMIKÇIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'özel bir virüs olan rubella i̇le meydana gelen bulaşıcı bir hastalık', bulmaca çözümü özel bir virüs olan rubella i̇le meydana gelen bulaşıcı bir hastalık, sözlükte özel bir virüs olan rubella i̇le meydana gelen bulaşıcı bir hastalık, özel bir virüs olan rubella i̇le meydana gelen bulaşıcı bir hastalık açıklaması, sözlük özel bir virüs olan rubella i̇le meydana gelen bulaşıcı bir hastalık, bulmaca özel bir virüs olan rubella i̇le meydana gelen bulaşıcı bir hastalık, özel bir virüs olan rubella i̇le meydana gelen bulaşıcı bir hastalık ne demek, bulmacada özel bir virüs olan rubella i̇le meydana gelen bulaşıcı bir hastalık, özel bir virüs olan rubella i̇le meydana gelen bulaşıcı bir hastalık nedir, özel bir virüs olan rubella i̇le meydana gelen bulaşıcı bir hastalık tanımı, bulmaca soruları özel bir virüs olan rubella i̇le meydana gelen bulaşıcı bir hastalık, sözlükte özel bir virüs olan rubella i̇le meydana gelen bulaşıcı bir hastalık ne, özel bir virüs olan rubella i̇le meydana gelen bulaşıcı bir hastalık