Özür, Kusur, Bozukluk, Dikişte Hata bulmacada nedir?

Özür, Kusur, Bozukluk, Dikişte Hata“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Özür, Kusur, Bozukluk, Dikişte Hata” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Özür, Kusur, Bozukluk, Dikişte Hata“ sorusuna cevap olarak “DEFO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

özür kusur bozukluk dikişte hata ne demek, bulmaca soruları özür kusur bozukluk dikişte hata, bulmaca sözlüğü 'özür kusur bozukluk dikişte hata', sözlükte özür kusur bozukluk dikişte hata ne, özür kusur bozukluk dikişte hata açıklaması, bulmacada özür kusur bozukluk dikişte hata, sözlükte özür kusur bozukluk dikişte hata, bulmaca çözümü özür kusur bozukluk dikişte hata, özür kusur bozukluk dikişte hata tanımı, bulmaca özür kusur bozukluk dikişte hata, özür kusur bozukluk dikişte hata nedir, özür kusur bozukluk dikişte hata, sözlük özür kusur bozukluk dikişte hata