Örtmek, Engel Olmak, Mahrum Bırakmak bulmacada nedir?

Örtmek, Engel Olmak, Mahrum Bırakmak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Örtmek, Engel Olmak, Mahrum Bırakmak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Örtmek, Engel Olmak, Mahrum Bırakmak“ sorusuna cevap olarak “HACB” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları örtmek engel olmak mahrum bırakmak, örtmek engel olmak mahrum bırakmak nedir, bulmaca örtmek engel olmak mahrum bırakmak, örtmek engel olmak mahrum bırakmak tanımı, bulmaca sözlüğü 'örtmek engel olmak mahrum bırakmak', örtmek engel olmak mahrum bırakmak ne demek, örtmek engel olmak mahrum bırakmak açıklaması, örtmek engel olmak mahrum bırakmak, sözlükte örtmek engel olmak mahrum bırakmak, sözlükte örtmek engel olmak mahrum bırakmak ne, bulmaca çözümü örtmek engel olmak mahrum bırakmak, bulmacada örtmek engel olmak mahrum bırakmak, sözlük örtmek engel olmak mahrum bırakmak